X
تبلیغات
زولا

بفرمایید چالش

سه‌شنبه 5 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 12:49 ق.ظ

دیگه از نسلی که فراغت  بچگی اش، از گردو بازی و هفت سنگ و وسطی و فوتبال، میره به سمت تمرگیدن پشت کامپیوتر و لب تاب و گوشی و غیره، نمیشه هم بیشتر از این انتظار داشت!

نمیشه ازشون پرسید: آخه دختر خوب، پسر خوب، اینم شد چالش که میری به مامان بابات میگی من با دوس پسر، دوس دخترم سکس داشتم و  حامله ام یا حامله اش کردم که ببینی واکنششون چیه؟!!!

عکس سیاه سفید بذاری اینستاگرام؟! خب که چی؟! رنگیت چی بود که حالا سیاه سفیدت چی باشه؟!

آخه به کجا رسیدی که عکس با لباس زیر میگیری پخش میکنی تو فضای مجازی گلم؟! هرکی بیشتر لایک خورد؟!

یکی میگفت با فرهنگ بودن به داشتن مفاخری مثل مولانا و سعدی و حافظ نیست! فرهنگ یعنی بعد از گذشت چند قرن، حداقل بتونی بخونی و بفهمی آثارشون رو!


یکی از دوستان توی اینستاگرام چند روز پیش به چالش زیبای  #کتاب_گرایی دعوتم کرد که خیلی خوشم اومد ازش!

داستان از این قراره که عکس جلد آخرین کتابی که خوندین و ازش خوشتون اومده رو به همراه یه پاراگراف مورد علاقه تون از اون کتاب share میکنید...

منم از همینجا همه ی شما عزیزان رو به این چالش دعوت میکنم... بلکم بیشتر بخونیم و بیشتر بفهمیم و خشتک درانی نکنیم در فضای مجازی!افراد آزاد هستند که صمیمی باشند،
اگر تصمیم بگیرند که روابط جنسی داشته باشند برای انجام این کار آزاد خواهند بود. برخلاف اعتقاد روان کاوان، امیال جنسی قطعا ماهیت انسان نیست. ما میتوانیم از لحاظ جنسی آزاد باشیم، که این به معنی آزادی گفتن آری به امیال جنسی مان در زمانی است که معتقدیم، بهتر است بگوییم آری، و آزادی گفتن نه به امیال جنسی، در زمانی است که بهتر است بگوییم نه.
درمان جنسی وجودی، به افراد کمک میکند تا در روابط جنسی برای گفتن نه آزاد باشند، خواه این نه گفتن به درخواست های همسر باشد یا تقویمی درونی که اعلام میکند شما از متوسط ملی داشتن آمیزش جنسی عقب هستید!

"یک پاراگراف از آخرین کتابی که خواندم"


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo